Kāpēc tu pieņemies svarā? Lūk īstās atbildes un risinājums

Vai nācies dzirdēt vairāk nekā vienu reizi, ka galvenie liekā svara iemesli ir hormonu disbalanss, mazkustīgs dzīvesveids un slikta ekosistēma? Taču tie ir tikai netiešie faktori.

90% gadījumu liekais svars ir tiešas sekas nedabīgam uzturam!

Produkti, ko iegādājies veikalos, satur mākslīgus konservantus, sintētiskus garšas pastiprinātājus un krāsvielas. Šīs ķīmiskās sastāvdaļas izraisa gremošanas problēmas, veicina tauku veidošanos un uzkrāj ķermenī atkritumus.

Un vēl paši izplatītākie iemesli, kāpēc tu nevari novājēt!

Tu dzīvo pārāk „stresainā”  vidē: Nervu sasprindzinājumiem ir nelāga ietekme uz gremošanas sistēmu. Tā rosina tavā ķermenī un smadzenēs apetīti veicinošu hormonu izdalīšanos un līdz ar to noved pie pieņemšanās svarā.

Tu izlaid ēdienreizes: Vairāki pētījumi pierādījuši – ēdienreižu izlaišana nevis palīdz nomest svaru, bet tieši otrādi, pastiprina tā pieaugumu. Lai patiešām novājētu jāēd maz, bieži un veselīgi.

Tu ēd pārāk ātri: Ātrā ēšana nedod organismam sāta sajūtu, un, ja cilvēkam nerodas sajūta, ka viņš ir paēdis, viņš turpina ēst. Lai nepieņemtos svarā un ēstu „pareizi” pārtika jāuzņem lēnām, izbaudot tās garšu. Tas ir būtiski tādēļ, ka smadzenes saprot to, ka esi paēdis, tikai 20 minūtes pēc ēšanas sākuma.

Tu neguli pietiekami: Ja tev tīk pavadīt ilgas stundas nomodā, nebrīnies par liekā svara pieaugumu. Lai labi pārstrādātos tauki, cilvēkam naktī jāguļ vismaz 7 stundas, turklāt nepietiekama miega rezultātā aktivizējas „izsalkuma” hormons grenlīns, kurš veicina apetīti.

Tu lieto daudz kofeīna: Pētījumi apstiprinājuši – kofeīns aktivizē „nemiera” hormonu, kortizolu, kurš var izsaukt vēlmi pēc salda un trekna ēdiena un šīs vēlmes apmierināšana var novestpie svara pieauguma..

Tomēr ir metodes, ar kuru palīdzību var nomest lieko svaru.

Šķir otru lapu, lai uzzinātu, kura ir labākā metode

Tālāk

8 Comments on "Kāpēc tu pieņemies svarā? Lūk īstās atbildes un risinājums"

 1. Teikšu kā ir – biju skeptiska un vispār šitiem brīnumiem neticu! Bet kādu laiku atpakaļ draudzene pamēģināja un viņai nostrādāja tas viss! Tagad kādu laiku jau lietoju un pirmie rezultāti ir ļoti pat dauzsološi! Redzēs kās būs tālāk!

  • Jautājums | 10/10/2017 at 17:02 | Reply

   CIk ātriu tev bija redzami rezultāti? Šobrīd nopietni apsveru iespēu šo pasūtīt! Vienīgi es Liebritānijā dzīvoju! Man uz turieni piegādās?

 2. Izmēģināju šo produktu kādu gadu atpakaļ! Salīdiznoši īsā laikā izdevās sasniegt mērķi un kopš tā laika arī noturēt! Varu tikai ieteikt!

 3. Izmēģināju, nedarbojas tik labi kā tiek reklamēts! Jā – svars samazinājās, bet, pirmkaŗt ne tik ļoti kā gribēju, otrkārt – kad atkal nedaudz palaidos, liela daļa atgriezās!

 4. Edu biezi,slinkums gatavot-seleriju kati,tomati,svaigi gurki,paprika,vistas gala un Saldejums ko perku starptautiskaja veikala,grauzu abolus no bosa darza un griki-pacina varas 20 min😉.

 5. Anonymous | 14/04/2018 at 11:14 | Reply

  Miilaas kundziites , ieteiksu kaa var aatri nomest svaru , bez jebkaadaam mokaam un zaaleem – skaitiet kalorijas , ja dienaa apeediisiet 1000 ckal. zaudeesiet svaru katru dienu.Eediet jebko ,tikai skaitiet kalorijas .Saku no pieredzes.

 6. Nekāda efekta!!! Tikai nauda vējā!

 7. esmu nometis 20 kg

Leave a comment

Your email address will not be published.
Māsas par saviem kuplajiem matiem: “Tas patiesībā ir vienkāršāk nekā daudzi iedomājās”!
Kā es atbrīvojos no aknes nedēļas laikā
Lūk kāda nozīme ir “izmēram” pēc sieviešu domām; Speciālistu viedoklis un padomi
Kāpēc tu pieņemies svarā? Lūk īstās atbildes un risinājums
Efektīvs līdzeklis pret matu izkrišanu- serums, kas var mainīt dzīvi
Lūk kā es īsā laikā atbrīvojos no vēnu varikozes; Mēģināju daudz ko, bet strādāja tikai šis